Bekçi Alımları

EGM Bekçi Alımları 2021

EGM Polis Akademisi 2021 bekçi alımları için yeni duyuru yayınlamaya hazırlanıyor. EGM bekçi alımları 2021 yılı için istenilen koşullar ve 2021 bekçi alımları tarihleri yazımızda yer alıyor.

EGM Bekçi Alımları 2021

Polis akademisi yapacağı duyurular ile 2021 yılında bekçi alımları sayılarını açıklamaya hazırlanıyor. En yakın zamanda açıklanacak olan bekçi alımları 2021 tarihleri için detaylar gelecek.

EGM bekçi alımı 2021, Polis Akademisi tarafından belirlenen tarihler aralığında yapılacak.

Yeni bekçi alımlarının hangi ilde kaç adet olacağı ve hangi günler aralığında yapılacağına dair bilgilendirme henüz Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanmış değil.

Bekçi Alımları 2021 ne zaman başlıyor?
Bekçi Alımları 2021 ne zaman başlıyor?

EGM Bekçi Alımı Ne Zaman Başlıyor?

Tam olarak kesin bir tarih Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Akademisi tarafından paylaşılmış değil. Yakın zamanda yayınlanacak duyuru ile bu süreyi öğrenebilmek mümkün olacak.

EGM Bekçi Alımları 2021

Bekçi alımları için tarihlerin en az birkaç ay öncesinden belirtilmesini beklemekteyiz.

Bekçi Alımları için açıklanacak tarihleri hemen öğrenebilmek için buraya tıklayarak bildirimleri açmanızı öneririz. Bu sayede tarihler açıklandığında sizlere bildiri gönderebiliriz.

Bekçi Alımı Şartları

Bekçi Alımı Şartları Nelerdir?

Bekçi alım şartları her zaman değişkenlik gösterebilse de artık sabit olan şartlar mevcuttur. Bekçi alım şartlarında genel olarak istenilenler:

  • Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip ve TC vatandaşı olmak.
  • Minimum Lise mezunu olmak.
  • Minimum 1 metre 67 santimetre uzunluğunda olmak.
  • Beden kitle endeksinde dahil olarak 18 ile 27 olmak.
  • Askerliğini yapmış olmak.
  • Memuriyete engel hali bulunmamak.

Bekçi alım şartları neler olduğunu öğrenebileceğiniz tam listeyi buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz: https://bekcialimlari.com/bekci-alimlari-sartlari-2021/

Eğer linke gitmekte sorun yaşıyorsanız, bekçi alım şartları 2021 olarak sitemizde aratabilirsiniz.

Bekçilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bekçilik başvurusu nasıl yapılır öğrenebilmek için bekçi alımları başladığı zaman belirtilen bankaya belirtilen ücreti yatırmak gereklidir.

Bekçi alımlarında öncelikle Bekçi Alımı Şartlarına bakarak bu şartların hepsi size uyuyorsa başvuru yapmaya özen göstermelisiniz.

egm-bekci-alimlari-2021
egm-bekci-alimlari-2021

Bekçi Alımları Sınavı

Bekçi alımları sınavı, sınav ücretini yapıp sınav giriş belgesi aldıktan sonra belli olabilmektedir. Sınav giriş belgesini aldıktan sonra sınav giriş yeriniz belli olur ve belirlenen tarih ve saatlerde sınavlara girebilrisiniz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Bekçi alımları için detaylar şu anlık bu kadar. Polis akademisi bekçi alımları için yayınlanacak duyurular neticesinde daha fazla detaylar ve kesin tarihler ile bu yazı güncellenecektir.

Umut P.

Merhabalar. Bekçi alımlarını sıklıkla araştıran ve bekçi adayı birisiyim. Kendi araştırmalarımı buradan sizlere yayınlıyorum. Bekçi Alımları 2021 için benimle iletisim@bekcialimlari.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu