Bekçi Alımları

2021 Bekçi Alımları Ne Zaman?

2021 bekçi alımları ne zaman, Polis Akademisi tarafından belirtilen tarihlerde açıklanacaktır. Geçtiğimiz yıllara göre baktığımız tarihlere göre aşağı yukarı 2021 yılı bekçi alımlarını öğrenebiliriz.

2021 yılı bekçi alımları, geçtiğimiz yılda bolca etiklerini yaşadığımız ve halen etkileri devam eden korona virüsü etkisinde yapılacaktır. Bu alımlarda kesin olarak hangi ile kaç bekçinin alınacağı Polis Akademisi tarafından yayınlanacaktır.

2021 Bekçi Alımları Ne Zaman?

2021 bekçi alımları ne zaman olduğunu öğrenmeniz için Polis Akademisi tarafından gönderilecek yeni bekçi alımları tarihlerini bilmemiz gerekmektedir.

Geçtiğimiz yıllarda 1. Dönem ve 2. Dönem bekçi alımlarının tarihleri aşağıdaki gibi gerçekleşmiştir. 18 Eylül 2020 tarihinde İstanbul için bekçi alımları gerçekleştirilmiştir. 19 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen bu alımın tarihi bu sene ne kadar olacak belirsizdir.

2021-bekci-alimlari-tarihleri
2021 Bekçi Alımları Tarihleri

Tam olarak bekçilik alımlarının tarihlerini ve alım yapılacak il ile alım miktarını Emniyet Genel Müdürlüğü’nün Polis Akademisi üzerinden yaptığı duyurular neticesinde belli olmaktadır.

2021 yılı bekçi alımları tam tarihini öğrenebilmek için sık sık bekcialimlari.com sitemize girerek yeni bilgilerden haberdar olabilirsiniz.

EGM Bekçi Alımları 2021

Emniyet Genel Müdürlüğü bekçi alımları 2021 için tarihler kesin olarak henüz belirtilmiş değil. EGM 2021 yılı içerisinde bekçi adayları için yapacağı duyurular neticesinde bu tarihleri kesin olarak belirteceklerdir.

Bekçi alımları öncesinde yapacaklarınız ve doldurmanız gereken evraklar yoktur. Ancak öncesinde yapacaklarınıza dair bilgiler edinmek ve bu bilgiler neticesinde bekçi alım zamanı geldiğinde vakit kaybetmemek istiyorsanız aşağıdaki linklerden bilgi edinebilirsiniz.

Yukarıda belirlediğimiz başlıklarda bekçilik başvurularında sizlerden istenilen evraklar ile birlikte bekçi alım şartları hakkında da detaylı bilgilere sahip olabileceksiniz.

Emniyet Genel Müdürlüğü, Polis Akademisi tarafından henüz tam olarak tarih açıklanmış olsa da bu yıl içerisinde yoğun miktarda bekçi alınacağını düşünmekteyiz. Bu neticede duyuruları ve gelen haberleri kaçırmamak adına bekcialimlari.com adresini takibe almanızı öneririz.

Bekçi alımları 2021 için aklınıza takılan tüm diğer bilgileri bizlere yorum olarak iletebilirsiniz. İletilen tüm yorumlara gün içerisinde cevap verilecektir. Tüm bekçilik hayali kuran bekçi adaylarına şimdiden başarılar dilerim.

Umut P.

Merhabalar. Bekçi alımlarını sıklıkla araştıran ve bekçi adayı birisiyim. Kendi araştırmalarımı buradan sizlere yayınlıyorum. Bekçi Alımları 2021 için benimle iletisim@bekcialimlari.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu